بایگانی برای خرداد, ۱۳۹۰

رئیس

خرداد ۲۶م, ۱۳۹۰

مسئول دفتر آقای هاشمی رو نمیشناسم، مسئول دفتر آقای خامنه ای رو هم به همچنین، راستی مسئول دفتر آیت الله خمینی رو هم نمی دونم کیه، تو کشورهای خارجی، اون مثلا پیشرفته ها، مردمانی که در بلاد کفر زندگی می کنن، اونهایی که ….، حتی نمی دونم رئیس جمهورشون کیه، اصلا اونها هرسال درصد شرکت در انتخاباتشون کم و کم تر میشه و اصلا نمی دونن رئیس جمهورشون کی هست!!!! و فقط به چندتا چیز مثل حرومی خوری و اوباش گری و پایین تنه کار دارن، اونا اصلا نمی دونن که کیا دارن چه بلایی به سرشون میارن!!!!

البته اونجا هم زمانی به مسول دفتر و وزیر-وکیل توجه می کنن که تقشون در بره و یا با منشی شون،آره…، یا یه فساد اقتصادی به بار بیارن.اما در مملکت ما مسول دفترها مشکلاتشون بیشتر شده و کار به جایی رسیده که شده برای خودش بزرگترین مسئله ای. حتی مسئله ای بزرگتر از اینکه رئیس قبلی شیلات انقدر بی بهره از هر چیزیست که با بی آبرویی تمام دو کلام نمی تونه چیزی رو بخونه.حالا مسول دفتر ها یکی بعد از سالیان مشکلات اخلاقیش در میاد، یکی دیگش همین الان میگه من اینم شما هم نمی تونید چیزی بگید!!!

 

 

 

 

 

 


البته بماند که بماند و بماند که در کشوری مثل ژاپن، نخست وزیرش میاد رسما عذر خواهی می کنه و میگه کوتاهی هاشو جبران خواهد کرد و بعدش از سمتش استعفا خواهد داد.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده | نظرات (۲۱)

نظر سنجی

خرداد ۱۷م, ۱۳۹۰

دوستانی که قدم رنجه می کنن یه این منزل، یه نگاهکی به بالای سر در این منزل بندازن ببینن سردرش خوب شده یا قبلیه بهتر بود، همین اینک نیازمند یاری سبزتان هستیم.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده | نظرات (۱۲)