بایگانی برای مهر, ۱۳۹۰

وقتی که دیگر شورش را در می آوریم

مهر ۱م, ۱۳۹۰

یکیشون رو که سال پیش بود آزاد کردند، با یکی از شبکه های فارسی اونور آبی هم مصاحبه کرده بود و کلی چرت و پرت میگفتو بهم می بافت. دوتاشونم که دیروز آزاد کردند.

اما یه سوال از یه سری از هموطنان عزیز، یعنی حالا هرچی در این کشور روی داد باید بگیم اشتباه هستش؟؟؟ هرچی که انور آبی ها گفتند ما باید بگیم درسته و بیفتیم پشت سرشون؟؟؟ آخه یکم فکر هم لازمه بخدا. از هر چی که بگذریم، این ها لوازمی مثل GPS داشتن و چون کوهنورد بودن حتما نقشه های Google map رو دانلود کرده بودند، چون سرعت اینترنشون که پایین نیست مثل ما که بعد وسطش به غلط کردن بیفتن و این حرفا. پس دقیق می دونستن کجا هستن، پس این حکم که به طور غیر قانونی وارد ایران شده بودن درسته و بنظرم بهتره یکم بیشتر  دقت کنیم که اینها خلافی مرتکب شده بودند و باید مجازات می شدند و خلاف قانونی صورت گرفته و باید همه ما ایرانی ها در این مورد غیرت داشته باشیم.

حالا من دوست دارم یه کمپین راه بندازیم، بریم گم بشیم بریم وارد یه کشوری مثل فرانسه بشیم و بعدش دم مرزش با پرچم های حزب الله و ایران دستگیرمون کنن، بعدش ببینیم نتیجش چی میشه، حالا کی پایه هست؟؟؟

ارسال شده در دسته‌بندی نشده | نظرات (۲۶)

یک تشکر

شهریور ۱۹م, ۱۳۹۰

به روی خودم هم نمیارم که خیلی وقته که نیومدم اینجا چیزی بنویسم. به روی خودم هم نمیارم که خیلی وقته سردر اینجا رو عوض کردم اما چیزی در موردش ننوشتم. به روی خودم هم نمیارم که می دونم خیلی بی معرفتم.

همیشه دوست داشتم یک سردر زیبا برای دکان عاشقیم داشته باشم که با هنرمندی و با صفای دلِ عاسنا ی عزیز و بهترین این کار صورت گرفت و ثبت کرد با قلم مویش  بر لوح دلم.

سپاس بی کران نصیب شما

ارسال شده در دسته‌بندی نشده | نظرات (۲۱)