تلخ

آبان ۳م, ۱۳۸۹

نمی دانم برای این می شود کلمه جوگیری را بکار برد یا احساسی بودن، اما درهرصورت اوضاعی است که یکی از این دو را شامل می شود که بنظر من جو گیری است.

اگر بخواهم صریح بگویم، من هرچه گشتم، هرچه تلاش کردم به در بسته خوردم و هیچ نشانه ای از این که مهران مدیری یا یکی  از همراهان همیشگیش طرفداران جنبشِ سبز باشن پیدا نکردم، یعنی زیر حتی یک بیانیه را هم این شخص امضا نکرده بود و حتی شایعاتی مبنی بر اینکه اولین قسمت آن را به دولت بعد از نهم هم تقدیم کرده است گفته شد، اگر که نخواهیم حتی به این شایعه توجه کنیم نمی توان از واقعیت حاضر در زیر بیانیه ها فرار کرد.

جوی در بین ایمیل ها و شبکه های ارتباط جمعی بوجود آوردند، که با پیش درآمد آغازین هر قسمت پررنگ تر شد، مجموعه جهت گیری های را آغاز کردند تا مردم را با زیرکی گمراه کرده تا کیسه های خود را بیشتر پر از پول کنند. چون یکی از احتمالاتی که به ذهن من خطور می کند این است که مثل دفعات پیش آقای مدیری نتوانسته از کیسه بسیار پراز پول صداسیما سهمِ دلخواه را بدست آورد برای همین امر این سناریو را به همراه باند خبرنگاری و هنری خود براه انداخت که تا بتواند به سود دلخواه خود برسد. جالب اینجاست که با بعضی ها که در این باره همکلام می شوم می گویند: ((چه تیکه های خفن سیاسی ای در قهوه تلخ می گویند)). البته بعد از دیدن این مجموعه فهمیدم تیکه های خفن سیاسی یعنی چی!!!!

دیگر احتمالی که در بعضی از سایت ها به این موضوع پرداخته شد این است که خواسته اند مردم را با این موضوع که صدا و سیما به دلیل دو تیکه کلامی که سالی ماهی یکبار در آن دیده شده است و سیاسی بوده با آن موافقت نکرده و این باعث شده آقای مدیری زیر یوق این پرچم نرود که سانسور بر کارش رخنه کند و خواهان پخش بدون سانسود آن گردد فریب دهند که این مسئله هم بسیار خنده دار است چون مثل روز روشن است که وزارت ارشاد که باید مجوز انتشار این سریال را بدهد، از صدا و سیما سخت گیرتر است، تازه اگر طنزی که مورد اشاره اش به پادشاهان قبلیست و به تمسخر کشیدن همه ی افکار و اعمالشان. در ادامه، مثلا این هفته برنامه جمعه ایرانی بسیار بسیار سیاسی تر از این قهوه تلخ بود و حتی می شود از به توافق رسیدن سریال نون و ریحان و پخش آن هم مثالی برای رد این جو گفت. ا

غفال مردم برای رسید به اهداف مالی یک دسیسه بسیار نا شایست است بخصوص اینکه این عمل در زیر پرچم هنر باشد و مرا بیشتر یاد آن صحبت کمال الملک به رضاخان می اندازد که… .

البته من اصلا با خواسته بجای ایشان که در پشت بسته های بی کیفیت سی دی ها(یا دی وی دی ها که قابی بهتر و شکیل تر دارد) نوشته شده که لطفا کپی نکنید موافقم، اما با اینکه هر کس برای خودش یک مجموعه بخرد و به دیگری ندهد را اصلا در کتم نمی رود.

پ.ن: البته این نکته قابل ذکر است که چون کالای ارائه شده به دلیل فرهنگی بودن دارای مالیات بسیار کم می باشد و مثل بازاریان هر روز مشکلاتی گوناگون هم، ندارد.

من که از دوستان اصل این  دی وی دی ها را می گیرم و می بینم.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده | نظرات (۴۵)

۴۵ پاسخدر “تلخ“

 1. فسانه می‌گوید :

  من کاری به کار گرایش مدیری ندارم. یک کسی زحمت کشیده، کاری را تولید کرده و این حق اوست که پاسخ زحماتش را حداقل به صورت مادی بگیرد. من اصل هر چیزی را می خرم، چه کار مهران مدیری باشد، چه بنیامین.

 2. صابر می‌گوید :

  من تحلیلم این بود که دقیقا این یه کار حرفه ای بازاریابی بود از طرف تیم آقا گلیان که الانم دارن فروشش رو می بینن

  ————
  صابر جان کجای جو راه انداختنشون بازاریابی حرفه ای بود؟؟؟؟!!!!!

 3. ترانه می‌گوید :

  سلام
  به نظرم سریال زیبا و قشنگیه و از ظنز خوب و ظریفی استفاده شده.
  ولی جای سوال داره چطور این سریال در این برهه سیاسی پخش شده؟!

  —————
  سلام
  وقتی که طنزش کوبیدن دوران سلطنت هستش چه دلیلی داره الان پخش نشه؟؟؟!!!!
  طنز سیاسی به نون و ریحان می گفتن که فقط یک قسمتش پخش شد :)

 4. قائم مقام می‌گوید :

  با سلام و درود

  شیخ کاظم صدیقی ، نماز جمعه ،سفر رهبری به شهر قم ، سلاطین گذشته ، (( زَر ،زور و تزویر ))بنی امیه ، معاویةبن ابی سفیان ، مردم سواره و پیاده ، حسین بن علی(ع) و عبدالله بن عباس ، زنان و کودکان ، کتاب الغدیر و علامه ی امینی(ره) همگی در یک گزارش کوتاه و خواندنی!

  در وبلاگ بخوانید

 5. نسیم پریشان می‌گوید :

  سلام

  جالب بود مطلبتون اما

  حالا تکلیف ما چیه ببینیم این قهوه تلخ رو یا فقط بخوریمش ؟؟؟؟؟

  ——-
  سلام
  بچشید :)
  من بعضی از قسمت هاشو دیدم و بدم نیومده، برای سرگرمی برای بنده که خوب بوده.

 6. کویر می‌گوید :

  از نظر من باید بدون توجه به گرایش سیاسی مدیری از این محصول فرهنگی حمایت کرد مثل بقیه چیزها…

 7. سینا برادران می‌گوید :

  با درود فراوان !
  این جناح بندی ها از ارزش کار او کم نمی کند. کما اینکه با این سریال حرف دل بسیاری را گفته . عاقلان دانند.

 8. آسو می‌گوید :

  اتفاقا زیاد باهات موافق نیستم کلک کارگردانان است که با سلطنت تاجی سلطنت آخوندی را به سخره بگیرند خداییش واضح است که لوله تفنگ طرف حاکمیت فعلی است اگر به این حرف شما باشد ما باید مثلا بگیم کیف انگلیسی مربوط به دهه ۲۰ خورشیدی بوده در حالی که واضح بود که الان رو میگه یا مدار صفر درجه
  این که مدیری جایی رو امضا نکرده مهم نیست این که با اونها فریاد نزده مثل امثال الماسی و گلریز این مهمه
  این حرکات خزنده رو نباید محکوم کرد .به نظر من طنز تیزی است .مثلا اشاره به شاگرد قهوه چی بودن برزو خان سپهسالار و معرکه گیر بودنه بلدالملک یعنی کی ؟معلومه یعنی این سرداران سپاه که تا قبل اینها سر کوچه بگیر بودن و یه دفعه شدن سردار .وجود بیخودی الممالک یعنی کی یعنی این همه آدم بیخودی در دستگاه فعلی یا گنجشک یعنی تاریخ نویسیه مسخره فعلی که همه چیز را به نام درایت ولی فقیه میزند
  حالا مدیری گفته این طنز به دوره فعلی ربطی ندارد توقع داشتی بگه دارد تا …

  ——————
  سلام
  به به افتخار دادین حضرت آسو
  اما
  مگه من اشاره ای کردم به اینکه مدیری گفته به دوران فعلی ربط داره؟؟؟؟ مگه همین اوضاع در دوران سلطنت قاجاریه نبوده؟؟؟؟پس نمی توانی رد کنی که با دوران سلطنت هم ارتباطی ندارد و دارد دوران حال را می گوید و در ضمن خیلی بیشتر هم میشه به اون دوران نسبت داد تا دوران حال، تقارن های معنایی با آن دوران بیشتر دارد تا به خیلی شاعرانه فرض کردن و ربط دادن با این دوران البته که این اعمال آدم های این زمانه خیلی هم پرت تر از آن زمان ها نیست.
  یعنی بین مثلا مجیدی و عطاران با مدیری فرقی نیست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
  در این سریال تا اینجایی که من دیدم فقط پسر نداشتن شاه مهم ترین مسئله بوده حالا شما رفتی یه تیکه از یه گوشه ای رو آوردی یعنی این ملاکی هست برای کل فیلم؟؟؟!!!!!

 9. آسو می‌گوید :

  البته قبول دارم که مختارنامه خیلی بهتره

 10. فروغ پژمان می‌گوید :

  مرسی از لطفتان. به آدم انرژی می‌دهید.

 11. آی سودا می‌گوید :

  بیشتر از بار سیاسی داستان تبلیغات است که او را یاری می کند و عده ای به این باور رسیده اند. هرچند شخصا از این سریال ناراضی ام

 12. آریانا می‌گوید :

  به مطلب خوبی اشاره کردید. دو بار نوشته شما را مطالعه کردم ولی متاسفانه توان تایپ نظراتم را ندارم. موفق باشید.

 13. شهرزاد همتی می‌گوید :

  آقای مجیب عزیز. منظور مدیری از کپی نکردن این بود که سی دی ها به تعداد آدم های بیننده اش به فروش برود تا خرج تهیه این پروژه که کم هم نیست در بیاید. اگر تو از دوستانت می گیری و میبینی، هیچ فرقی با کپی کردنش ندارد، جون در هر صورت تو برای دیدن دسترنج دیگران پولی خرج نمی کنی. مثلا می شود با بلیط دوستت به سینما بروی؟
  من به مرام و مسلک آدم ها کاری ندارم، قبول هم دارم که مدیری کم خورده شیشه ندارد، اما شاید بد نباشد سری به خیابان فرشته، خیابان بوسنی و هرزگوین بزنی و ببینی چه تلاشی به طور شبانه روزی برای تهیه این سی دی ها صورت می گیرد.

  —————
  خوب همینه دیگه، بیان اطراف آزادی این فیلم ها رو تهیه کنن که خرجشون بیاد پایین، رفتن خیابون فرشته …

 14. شغاد می‌گوید :

  سلام
  من با همه دوستان موافق هستم!
  به نظرم مهم نیست که مدیری امضا کرده یا نه. مهم اینه که مردم همش پیش خودشون یه فکرایی می کنن که از امضا مهم تره.
  اما خدایشش این که تو سال ۱۱۰۰ شمسی تیکه به نفت بندازه دیگه یه کمکی ذهن رو می بره که مدیری تو دلش امضا کرده.

  ——————
  سلام
  یعنی بین مثلا مجیدی و عطاران با مدیری فرقی نیست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

 15. حسین فاطمی می‌گوید :

  سلام
  اهل دل
  چه کار کنم ؟؟؟؟
  هم می خوام درسامو بخونم ، هم می خوام کوتاهی نکرده باشم.
  اگر خدا خواهد نوشته های آینده جبران می کنم

 16. آسو می‌گوید :

  ببینم دوست داشتی یه مرگ بر دیکتاتور توش میاورد حال کنی بابا طرف مجبوره این جوری حرف بزنه توقع داری مستقیمه مستقیم بگه

  —————
  نمی خواست از این کارا کنه، حداقل اگه می خواست نشون بده این کاره هست زیر یه بیانیه امضا می کرد اونوقت مرگ بر دیکتاتور باشه پیش کش

 17. آریانا می‌گوید :

  یک صفحه نقد خوب هست خدمتتان تقدیم کنم؟!!!
  حق با شماست. خوشحالم که دوستانی چون شماعلاقه مند به چالش کشیدن آرائشان هستند.
  کامنت قبی صرفا جهت حاضری زدن بود.
  چشم فردا اگر انگشتانم یاری دهند. دعا کنید. و من هم…

  ————
  با این وصف حالی که بیان داشتین اصلا رازی به زحمت نیستم

 18. محمد تنگسیر می‌گوید :

  مختار :مرد انتقام
  http://mohammadtangsir.blogfa.com/post-252.aspx

 19. مهرآئین می‌گوید :

  چی میشه گفت…داریم در سرزمین عجایب زندگی میکنیم

 20. آراد می‌گوید :

  سلام سید
  باور کن همه اینها تئوری پردازیه !
  مردم ما دنبال اینن که یک نفر یه چیزی بگه و بدون توجه به معنا یا براش کف بزنن و هورا بکشن یا بهش بخندن !
  شوخی های مستهجن صدا و سیما رو نمی بینی ؟
  در مجموعه مزخرف خوش نشین ها خانمی می گوید به این آقا (شوهرش) گفتم هر وقت قلبت درد گرفت بخواب زمین پاهاتو بده هوا !!!!!!!!!!!!!!
  و از این قبیل مزخرفات که به خورد طنز نوش جان مردم می شود !
  در سکانسی از مجموعه مختار که مردم کوفه با صدای بلند با مسلم بیعت کردند با خودم گفتم اینها مثال مردم امروز جامعه ما هستند که فقط منتظرند حرف به اتمام برسد و با اینکه چیز زیادی دستگیرشان نشده فقط برایش هورا بکشند و بعد کفی بزنند و یا علی و یادشان برود که با این کف زدن ها با که بیعت بستند و …………..
  حرف طولانی شد .
  یاعلی

 21. م.ی می‌گوید :

  از بعضی کارهای مدیری همچین بدم نمیاد اما موجم اصلا بهش نمی‌خوره. اصلا احساس خوبی نسبت به خودش و کارهاش ندارم…
  راستی ممنونم از کامنتتون

 22. مبزو می‌گوید :

  این اهل دل بودن تو این پست دقیقا جواب داد، چون دقیق حرف دل مرا زدید. اول اینکه کیفیت کار واقعا افتضاح است و هیچ چیزی برای عرضه ندارد خودم با دیدن سه قسمت دیگر رمقی ندارم تا ثانیه ای از این کار را ببینم. جدا از این مسئله این جو الکی گیر شده ی تبلیغات پوچ سیاسی این کار با موج سواری روی عواطف عده ای و خالی کردن جیبشون از کارهای بسیار ناجوانمردانه هر کسی است که دست به این کار بزند.

 23. آسو می‌گوید :

  عزیزم اگر زیر بیانیه امضا میکرد الان باید پیش زنش بافتنی میبافت همین که مثل جهانگیر الماسی و اکبر عبدی دست با اونها تو یه کاسه نکرده خودش خیلیه
  یه دفعه کنار کشیدن و مخالفت کردن خوب نیست جبهه ملی مخالف شاه بود ولی یه دفعه کنار نکشید دکتر حسابی و دکتر قریب سالها تو دستگاه شاه کار کردن ولی در جهت مثبت
  مثلا همین فردوسی پور که نیشش همیشه به بدنه این سردارهای ورزشی بوده و با دعوتهاش مثل دعوت دادکان و حجازی حرفهاش رو میزنه اگر بره کنار و یکی دیگه بیاد چه ارزشی داره
  در ضمن این که میگی تا حالا مهمترین مسئله بچه نداشتنه شاهه اصلا موافق نیستم این همه بچاپ بچاپ و بیخیالی نسبت به رعیت و وطن فروشی رو نمیبینی

  ——————
  یه قسمت هایی از جمله دکتر حسابی و قریب و فردوسی پور، بچاپ بچاپ ها رو قبول دارم
  اما
  مگه مجیدی، افخمی، عطاران، معتمد آریا یا خیلی کسای دیگه که الان اسمشون یادم نیست دارن بافتنی می بافن؟؟؟؟!!!!!
  برو یه نگاه دیگه زیر اسم بیانیه حامیان هنرمند بنداز ببین همه دارن می بافن؟؟؟

 24. منصوره می‌گوید :

  سلام ~~~~~~~~$$$$
  ~~~~~~~~~~..$$**$$
  ~~~~~~~~~…$$$**$$
  ..دوست خوبم.. $$$~~~’$$
  ~~~~~~~~$$$”~~~~$$
  ~~~~~~~~$$$~~~~.$$
  من آپمممم ~~$$~~~~..$$
  ~~~~~~~~$$~~~~.$$$
  یه ~~~~~~ $$~~~$$$$
  ~~~~~~~~~$$$$$$$$
  ~~سری~~~~$$$$$$$
  ~~~~~~~.$$$$$$*
  ~میزنی~$$$$$$$”
  ~~~~.$$$$$$$….
  ~~~$$$$$$”`$
  ~~$$$$$*~~~$$
  ~$$$$$~~~~~$$.$..
  $$$$$~~~~$$$$$$$$$$.
  $$$$~~~.$$$$$$$$$$$$$
  $$$~~~~$$$*~’$~~$*$$$$
  $$$~~~’$$”~~~$$~~~$$$$
  ۳$$~~~~$$~~~~$$~~~~$$$
  ~$$$~~~$$$~~~’$~~~~$$$
  ~’*$$~~~~$$$~~$$~~:$$
  ~~~$$$$~~~~~~~$$~$$”
  ~~~~~$$*$$$$$$$$$”
  ~~~~~~~~~~““~$$
  منتظرحضورت هستم.’$
  ~~~~~~~~..~~~~~~$$
  ~………~نظــــــــر~~~~$$
  ~~~~~منصوره ه~~~$$
  ~~~~~یـــــــادت نره~~~$$
  ~~~~~~$$$$$”~~.$$
  ~~~~~~~”*$$$$
  منتظر حضورتون هستم.آپم بایه آهنگ ویژه!!

 25. دیو‍ژن می‌گوید :

  درود، ممنون از حضورتان، دقایقی که می توان بدانها اشارت کرد آنست که یکم: میزان استقبال مردم به این طنز که بعضی اوقات درد دل مردم را طرح میکند قابل تامل است و دوم صدا و سیما توان رقابت با برنامه ای قوی را ندارد.حتی اگر این برنامه درون نظام ساخته و پرداخته شده باشد.برقرار و سبز باشید

  ————
  سلام و درود
  چون جو راه انداختن مردم دارن می خرن وگرنه میشد مثل بقیه مجموعه ها

 26. آسو می‌گوید :

  مدیری سینمایی نیست تلویزیونی بوده و کار سینماییش خیلی کمه و شهرتش تلویزیونی است در ضمن بله بسیاری از کسانی که اسم آوردی بسیار کم کار شدن فکر میکنی مجیدی چرا دیگه نمیسازه فدات شم افخمی رفت کانادا به عطاران مجوز پیام بازرگانی هم نمیدن چه رسد به سریال ماه رمضان معتمد آریا تقریبا تحریمه اصلا چند تا کار کرده بعد آشپزباشی کعه قبل این جریانات بود دیدیش فرهادی که اصلا لغو مجوز شد
  خداییش همه دارن میبافن اصلا بیانیه تازه سجاد پور رو خوندی که گفته سربازان جبهه نرم رو شناسایی کردیم و به مرور حذفشون میکنیم به اسمهایی که اشاره کرده نگاه کن
  http://ayandenews.com/news/18850/

 27. طلیعه می‌گوید :

  من هم به جو اطراف این مجموعه ی تولید شده مشکوکم!!
  به هر حال…فرصت نکردم ببینم.
  این روزها یاد حرف یکی از معلم های تعلیمات دینی ام می افتم؛ دعا کنید فرقان داشته باشید!!

 28. خـــــآتون خـــــآموش می‌گوید :

  راستش رو بخواهین همین نوشتن در مورد قهوه تلخ هم که در چندین وبلاگ خوندم خودش یک جور جوسازیه …کاری ساخته شد و مخاطب خودش را دارد ..حالا هی بیاییم تقبیح کنیم یا تشویق چه دردی از کدام ما دوا میکند ؟؟؟ گیرم که هدف از اینکار هم فقط پول درآوردن باشه ..ایرادش چیه ؟؟ مگه بقیه کار نمیکنن که پول در بیارن ؟؟ مگر بقیه برای کارشان تبلیغ نمیکنن؟؟ کاش به هر کاری اینقدر خودمان پرو بال نمیدادیم ..

  ——————–
  من از اینکه کسی برای پول بخواد عوام فریبی کنه و با استفاده از هنر و گروه خبرنگاری وهنری ای که داره رو موجی سوار بشه که بتونه جیبشو پر کنه مخالفم و حتی مبارزه می کنم برای بیان نظر حقیقت

 29. آراد می‌گوید :

  سلام سید
  همین که شما قدم به وبلاگ این حقیر میگذارید گویا هزاران بار آپ شده باشد !
  مطلبی برای نوشتن ندارم !

 30. آسو می‌گوید :

  ای سق سیاهت
  این هفته قهوه تلخ نیومد و من مجبورم با مزخرفاته صدا سیما بسازم
  حیف پسر عمومی مگر نه یک بیانیه چرب علیهت میفرستادم

 31. آریانا می‌گوید :

  خستگی ها را باران می شوید با خودش می برد. دل می ماند و “اهل دل”.
  شاید اگر جو به پا شده برای قهواه تلخ را بگذاریم ماهی گرفتن از آب گل آلود، کمتر شرمنده وجدانمان شویم. گرچه من با صابر گرامی موافقم. بازاریابی ست. اما از نوع ناجوانمردانه!!
  خاطر مبارکتان باشد، گپی زدیم در باب اطلاعات و اخبار. اینکه ما مجاری صحیح جریان اطلاعات را می بندیم و خوب آب پشت این سد بدون دریچه دیر یا زود طغیان می کند و خراب می کند هر چه در راه دارد.
  ما ایرانی ها عادت داریم به وجود این سد. اگر مقامی مسئول باشیم، سد سازی می کنیم و تنها آنچه خود می خواهیم به خورد شنونده می دهیم. و اگر مثل منه یک لاقبا کاره این نباشیم، بر وجود این سد قسم حضرت عباس می خوریم. این طور می شود که بازار زیر زمینی شایعه سکه می شود و حالا هر چه در گوشی به ما بگویند ندید باور می کنیم.
  این خاصیت بالقوه را جمع بزنیم با وقایع۸۸ به این سو؛ حامی شود تشنگی مفرط برای ناشنیده. راست دروغ به هم می بافند به خورد ملت می دهند کسی باکش نیست.
  نمونه اش همین داستانی که شما گفتید. به راستی که تلخ است. مناسب ترین عنوان را برگزیدید.
  خستگی های گاه و بیگاه مرا به شادی دلتان ببخشید.
  زیاده عرضی نیست. قلمتان توانا و قدم هایتان استوار…

  ——-
  گرمی قلمتان همچون چای داغی در سرمای بس ناجوانمردانه این روزها می ماند.

 32. zahra می‌گوید :

  و آنها چه می دانند از ما وقتی تلخی نگاه قهوه ای مان را چون قهوه ترک سر می کشند

 33. حسین فاطمی می‌گوید :

  به روز کن
  من هر ساعت چشم به راهم !!

 34. حسین می‌گوید :

  این که مدیری چیزی را امضا نکرده دلیل بر همسویی با کسی نیست. دلبلش روش اوست. هیچ وفت یادم نمی آید مدیری دغدغه های سیاسی خودش را بیان کند. ادعایش را هم هیچ وقت نداشته.
  مدیری پادشاه را به بی فکری متهم می کند.(مگر در حال حاضر چیزی غیر از این است؟)
  یاوران حاکم را به رشوه گیری و جهل. (ایجاد خرافه و نفوذ سپاه مگر چیزی غیر از این است؟)
  اجتماع الوات را که خود جوش خوانده می شود به طنز می کشد.(۹ دی را که یادمان نرفته!)
  پیران فسیل شده ی قهوه ی تلخ حتی اگر تنها برای خنده ساخته و پرداخته شده باشند باز هم آقای جنتی را در ذهن تداعی می کند.
  دادن زمین به اجنبی فرقی با واگذاری سهم خزر ندارد.
  و تا دلمان بخواهد دلفک بازی های ملیجک. که چیزی جز شب شعرهای بیت نیست.
  مدیری در بدترین حالت هم بسیاری از دغدغه های سیاسی مردم را دوباره زنده کرد.
  محسوس ترینش هم نحوه ی پرداخت سهم رعیت بود
  سلام . . .

  —————–
  سلام بر عزیز دل
  حرف های شما تا حدودی درست، به هر حال این دوران با دوران پادشاهی گذشته خیلی تفاوتی ندارد پس می شود تحلیل های گفت که در هر دو زمان مصداق داشته باشد
  اما
  صحبت بنده اینجاست که مدیری می خواسته حرف های خودش را بزند، چرا آمده از هنرش با تبلیغات غلط پول بسازد؟؟؟!!!!

 35. آسو می‌گوید :

  قربونت برم مدیری نباید نون بخوره
  که این قدر گی دادی به پول و فروش اگر از دا سیما پخش میشد که بیشتر گیرش میومد میدونی سهمش از تبلیغات وسط سریال چقدر میشد
  تازه همین که میگی این هم مصداق حالاست هم گذشته خودش که مهمترین مسئله است چون گفته همیشه تو مملکت ما خر همان خر است فقط پالانش عوض شده این خودش خیلی حرفه . اصلا اصل قضیه مشکلات مردم ایرانه

  ——————–
  اصل قضیه مشکلات مردم ایرانه
  :)

 36. حسین فاطمی می‌گوید :

  ممنون
  خدا یارت

 37. خـــــآتون خـــــآموش می‌گوید :

  سلام از ماست …الان تعریف کردید یا تمسخر احیانا ؟؟؟

 38. نسیم پریشان می‌گوید :

  سلام

  قهوه تلخ رو تست کردیم بد نبود . متشکرم از پیشنهادتون

  راستی ممنونم بابت نظرتون در مورد اون ترانه ام . گفتم که در حد و اندازه نسیمه

 39. شهره ی شهر می‌گوید :

  فقط می تونم بگم «تلخ»

  .
  .
  .
  ممنون بابت نظرتون

 40. محمد تنگسیر می‌گوید :

  رفاقت
  http://mohammadtangsir.blogfa.com

 41. محمد تنگسیر می‌گوید :

  مناسبت بازگشت علی پروین به فوتبال
  http://mohammadtangsir.blogfa.com/

 42. آریانا اجلال می‌گوید :

  مستفید نمی فرمایید ما را با متنی تازه سید گرامی؟!

  ——————
  امر بزرگواری همچون شما مطاع است اما قلم بنده توانا نیست و نیاز به صیقل های زیادی است برای همین دیر به دیر ….

 43. ام نخعی فر می‌گوید :

  با درود
  کاملن با شما موافقم و حتی حس میکنم ” قهوه تلخ ” سوپاپ اطمینان دیگ در حال ترکیدن خشم ملت است

 44. محمد می‌گوید :

  قهوه تلخ بیشتر یک “صنعت هنریه ” که خب مخاطب خودش را هم دارد. و هم نمی شود از هر کس توقع هر چیزی را داشت . ظرفیت ها متفاوته. هیمنه و مناعت مثلا بیضایی را که نمی شه در کالبد الماسی و عبدی جا داد فکر می کنم هر کسی جای خودش . همانقدر که به ” عمق ” و ” ادراک ” نیاز هست ” سطح ” و ابتذال هم شاید لازمه !

 45. آرمان آبادی می‌گوید :

  اینم یه بازیه!
  سرگرمی!!!

گذاشتن یک پاسخ