رئیس

خرداد ۲۶م, ۱۳۹۰

مسئول دفتر آقای هاشمی رو نمیشناسم، مسئول دفتر آقای خامنه ای رو هم به همچنین، راستی مسئول دفتر آیت الله خمینی رو هم نمی دونم کیه، تو کشورهای خارجی، اون مثلا پیشرفته ها، مردمانی که در بلاد کفر زندگی می کنن، اونهایی که ….، حتی نمی دونم رئیس جمهورشون کیه، اصلا اونها هرسال درصد شرکت در انتخاباتشون کم و کم تر میشه و اصلا نمی دونن رئیس جمهورشون کی هست!!!! و فقط به چندتا چیز مثل حرومی خوری و اوباش گری و پایین تنه کار دارن، اونا اصلا نمی دونن که کیا دارن چه بلایی به سرشون میارن!!!!

البته اونجا هم زمانی به مسول دفتر و وزیر-وکیل توجه می کنن که تقشون در بره و یا با منشی شون،آره…، یا یه فساد اقتصادی به بار بیارن.اما در مملکت ما مسول دفترها مشکلاتشون بیشتر شده و کار به جایی رسیده که شده برای خودش بزرگترین مسئله ای. حتی مسئله ای بزرگتر از اینکه رئیس قبلی شیلات انقدر بی بهره از هر چیزیست که با بی آبرویی تمام دو کلام نمی تونه چیزی رو بخونه.حالا مسول دفتر ها یکی بعد از سالیان مشکلات اخلاقیش در میاد، یکی دیگش همین الان میگه من اینم شما هم نمی تونید چیزی بگید!!!

 

 

 

 

 

 


البته بماند که بماند و بماند که در کشوری مثل ژاپن، نخست وزیرش میاد رسما عذر خواهی می کنه و میگه کوتاهی هاشو جبران خواهد کرد و بعدش از سمتش استعفا خواهد داد.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده | نظرات (۲۱)

۲۱ پاسخدر “رئیس“

 1. صابر می‌گوید :

  ای بابا

 2. سید مجیب می‌گوید :

  یعنی باز هم هیچی نگیم؟؟؟
  اگه شما اینجوری می فرمایی ، چشم

 3. زادچهر می‌گوید :

  آها.

 4. نادی می‌گوید :

  اصلا اونها هرسال درصد شرکت در انتخاباتشون کم و کم تر میشه و اصلا نمی دونن رئیس جمهورشون کی هست!!!! و فقط به چندتا چیز مثل حرومی خوری و اوباش گری و پایین تنه کار دارن، اونا اصلا نمی دونن که کیا دارن چه بلایی به سرشون میارن!!!!

  من به همین علامت تعجب ها اضافه می کنم تا انتها

 5. مهدی می‌گوید :

  ب اختیلز یاد روزی افتادم که آقایی عکسش رو زدید تو همایش حسینیه ارشاد امام موسی شرکت کرد و همه داشتند با چشماشون میخوردنش……و من تو چشمای اون خوندم که شاد تحملش کمتر بوده…شاید…..و برخورد حورا خانم با ایشون من رو رو از تو فرو ریخت
  حالا نقش ایشون تو پرونده ی امام باید بررسی بشه و من قضاوتی نمیکنم….اما درست نیست که به هچ مسلمونی تهمت بزنیم که ثابت نشده…البته مطلبتون گنگ بود شایدم من بد گرفتم…..

 6. مهدی می‌گوید :

  اصلاح می کنم برا رفع ابهام….برخورد درست خانم صدر

 7. دیوژن می‌گوید :

  ممنون که آمدی

 8. سمفونی ادب می‌گوید :

  سلام.
  ببخشید جسارت نباشه فکنم مسئول درسته .پاراگرافه دوم هم فکنم منظورتون، نقششون بود .:)
  من که دلم از سیاست پره هیچی نگیم بهتره.!

 9. حسین می‌گوید :

  مرگ بر ژاپن. مرگ بر بلاد غرب. مرگ بر اینجریس. مرگ بر خارج. مرگ بر بقیه. مرگ بر همه. درود بر خودمان. درود بر دفاتر خودمان. درود بر آدمای بی سوات و با صفای خودمان.
  اون کوتولهه گفت که: مدرک کاغذ پارس. البته ربطی به موضوع نداشت.
  ولی سید جان یه چیزایی هست که مربوط به دوران کودکی و اتفاقات پیش آمده برای آقایان و بعد پر رو شدنشان هست که ادب اجازه نمی دهد برای شما الان شفاف سازی کنم
  فقط بدان که پر رویی حضرات به خاطر کودکی سختشان است
  سلام . . .

 10. دلتنگ می‌گوید :

  سلام.
  آره موافق+م. وب با فیس بوک اصلا قابل مقایسه نیست !
  آرامشی که تو وبلاگت داری همون آرامشیه که هرکی تو خونه خودش داره. فیس بوک یه جشنه یا یه مهمونی که همه توش دعوتن!!! دقت کنی موج تظاهر ها و از خودبیگانگی ها و گزد بعضی جلوه نمایی ها رو به وضوح می شه دید !

 11. محمد ح می‌گوید :

  سلام بر دوست عزیز
  دیدن رئسایی که پر رویی را به حد اعلا رسانده در این کشور چیز عجیبی نیست مخصوصا در این به قول ده های اخیر.
  جنگ قدرت چنان کرده که همه آرمانهایی کی می گفتند فراموش شده. آرمانهایی که همان زمان هم دروغ بود برای رسیدن به قدرت!

 12. سعیده می‌گوید :

  بعله اونا باید بیان از ما یاد بگیرن!!!
  چطوره برا انتقال تجربیات دوست مشایی جوونو!!!! (بقایی)
  صادر کنیم اون ور؟؟!!!!!

 13. نوشینه می‌گوید :

  منم نمیدونم این رئیس دفتر چقدر قدرت داره که این همه در باره ش حرف می زنن ؟
  خود رئیس که بیشتره قدرتش ؟

 14. شغاد می‌گوید :

  سلام
  کلا مشایی رو جدی نمی‌گیرم.
  من خوب متوجه نشدم مشکل اخلاقی برای اقای ابطحی؟!!
  نکنه منظورتون حرفیه که حاج منصور زده بود؟
  من با خانواده ایشون در ارتباط هستم و البته هر گونه مشکل اخلاقی رو تکذیب می‌کنم. شما هم یک تجدید نظر در منبع خبرتون بکنید.

 15. سید مجیب می‌گوید :

  تنها برای من اینکه ایشون رو مجبور به اعتراف کردن کافی هستش که بخوام بگم ایشون مشکلاتشون طوری بوده که بتونن ازشون اعتراف بگیرن

 16. شغاد می‌گوید :

  سید جان استنباط خوبی نکردی. شاید برای ابطحی‌ای که انقدر خون‌گرم است ، ندیدن خانواده‌اش خیلی سخت تر از تاج زاده‌ باشد. شخصیت‌ها متفاوت‌اند. اینها حمل بر سیاه بودن پرونده ‌آن هم اخلاقی نیست.

 17. سید مجیب می‌گوید :

  وقتی کسی که لباس روحانیت پوشیده باید یه تفاوت هایی رو با آدم های دیگه داشته باشه در ضمن اینکه نخواستم به صحبت های آدم های ریز و درشت دیگه اشاره کنم.

 18. سید مجیب می‌گوید :

  بله
  شکر خدا که بدتر از این نیست

 19. باد صبا می‌گوید :

  سلام
  اگه اینجا لوگوی گل و از اینجور چیزا داشت راحتتر میشد سر زد و چیزی ننوشت

 20. زادچهر می‌گوید :

  آپ شود دیده شود…

 21. آسو می‌گوید :

  میبینم که بازم زدی تو خاکیه سیاست نکن عزیزم تا کی فتنه گری تا کی بی بصیرتیتا کی انحراف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی موند همه سران مملکت رو که گفتم دیگه چیزی نمونده که باشیم خداییش چی باشیم اینها که همش یه جوریه این جورم که همشه
  اصلا هیچی خودمم نفهمیدم چی گفتم البته این که تو سیاسات این مملکت چیزی نفهمی امری عادیه

گذاشتن یک پاسخ