وقتی که دیگر شورش را در می آوریم

مهر ۱م, ۱۳۹۰

یکیشون رو که سال پیش بود آزاد کردند، با یکی از شبکه های فارسی اونور آبی هم مصاحبه کرده بود و کلی چرت و پرت میگفتو بهم می بافت. دوتاشونم که دیروز آزاد کردند.

اما یه سوال از یه سری از هموطنان عزیز، یعنی حالا هرچی در این کشور روی داد باید بگیم اشتباه هستش؟؟؟ هرچی که انور آبی ها گفتند ما باید بگیم درسته و بیفتیم پشت سرشون؟؟؟ آخه یکم فکر هم لازمه بخدا. از هر چی که بگذریم، این ها لوازمی مثل GPS داشتن و چون کوهنورد بودن حتما نقشه های Google map رو دانلود کرده بودند، چون سرعت اینترنشون که پایین نیست مثل ما که بعد وسطش به غلط کردن بیفتن و این حرفا. پس دقیق می دونستن کجا هستن، پس این حکم که به طور غیر قانونی وارد ایران شده بودن درسته و بنظرم بهتره یکم بیشتر  دقت کنیم که اینها خلافی مرتکب شده بودند و باید مجازات می شدند و خلاف قانونی صورت گرفته و باید همه ما ایرانی ها در این مورد غیرت داشته باشیم.

حالا من دوست دارم یه کمپین راه بندازیم، بریم گم بشیم بریم وارد یه کشوری مثل فرانسه بشیم و بعدش دم مرزش با پرچم های حزب الله و ایران دستگیرمون کنن، بعدش ببینیم نتیجش چی میشه، حالا کی پایه هست؟؟؟

ارسال شده در دسته‌بندی نشده | نظرات (۲۶)

۲۶ پاسخدر “وقتی که دیگر شورش را در می آوریم“

 1. آسو می‌گوید :

  سلام چطوری؟
  من این قدر … نیستم که هر چی اون ور بگه بگم درسته. نمونه اش این ادعای دفاع از آزادی و دموکراسی تو ایرانهکه در مقابلش میشه گفت حکومت مصدق هم دموکراتیک بود هم نمونه کامل آزادیه بیان بود و به حقوق بشر احترام میگذاشت پس چه مرگی بود که علیهش کودتا کنین و به جاش یه حکومت مستبد و فرمایشی و خفقان بیارین
  ولی عزیز من اصولا باید دید این بیچاره ها اصلا وارد ایران شده بودن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگر اینجا کامچاتکای شورویه که این بازیها رو بخواد جاسوسی تو مرز مریوان از چی ؟از قاچاق ال سی دی سامسونگ و قابلمه دسینی؟

 2. خــآتـون خــآموش می‌گوید :

  من نظری ندارم راستش رو بخوای برامم مهم نیست …خیلی چیزهای دیگه داره میگذره که اینجور اتفاقات تکراری توش گمه ..

 3. صابر می‌گوید :

  حاضر

 4. سید مجیب می‌گوید :

  مسافرت خوش گذشت رفیق؟

 5. صابر می‌گوید :

  جای شما خالی سید

 6. ثمین می‌گوید :

  سلام
  راستش فکر میکنم موضوعات مهمتری هست که بهش فکر کنیم.برای من مهم نیست کی راست میگه کی دروغ ولی بقول شما چشم بسته هم حرف اونوری ها رو باور نمیکنم.
  نمیدونم چرا،ولی در چنین مواردی حق رو با کشور خودمون میدونم.
  درمورد کمپین مورد نظر شما باید بگم همونطور که ما دل خوشی از امریکاییها نداریم،خیلیها هم دلشون از دست ما خونه!درباره ی حس خودم درمورد امریکاییها مطمئنم و دعوتتون میکنم به خوندن کتاب “همه ی مردان شاه” که یک امریکایی نوشته و درمورد شکاف موجود بین ایران و امریکا و ریشه های عداوت یه صحبتهایی کرده.

 7. آراد می‌گوید :

  سلام
  فکر کنم غیرمنتظره ترین مهمون این صفحه من باشم !
  من بعد از اینکه شنیدم که اینا هم رفتن اونور و برعلیه ایران چیز میز گفتن یه لحظه ضمیر ناخودآگاهم فسفر سوزوند و گفت نکنه یه فشاری روی اینا بوده که آزادشون کردن و بعدم دروغکی گفتن ۵۰۰ میلیون هم وثیقه گرفتیم ! حالا تو بیا بگو نگرفتن مگه میشه اثبات کرد !؟
  البته اینا توهمات ذهن مریض منه که به سلام کردن این حکومت هم شک میکنم شما جدی نگیرید
  البته دروغ گفتن این حکومتی ها رو جدی بگیرید ! زیاد میگن والا !

 8. حسین می‌گوید :

  آقا من هستم
  جای خواب و سه وعده غذای گرم بدین هستم
  والله
  سلام . . .

 9. دادا می‌گوید :

  والا منم همیشه به توریس خیز بودن مرز های ایران مشکوک بودم… تو ایرانش چیزی نیست، بعد اینا رو مرز های ما دنبال چی هستن که یهو اشتباهی میان اینور مرز…
  البته ها ، فکر کنم اینا کلا یه مشت آدمن که خواب و خوراک درستی ندارن، میان اینجا که هم روزی ۳ وعده غذای گرم بخورن و هم کلی هدیه بگیرن و برگردن کشورشون ، تازه کلی هم معروف میشن همیشه!!!
  اگه بریم فرانسه از این اتفاقا برای ما هم میوفته، رو من هم مثل حسین حساب کن. فکر کنم تا الان شدیم ۳ نفر

 10. نادی می‌گوید :

  ببخشید اگه جاسوس چرا با قید وثیقه ازاد شدند؟ فرض کن جاسوس چرا دختره باید با شرت و تی شرت وارد ایران بشه؟ مصاحبه انگلیسی شو من هم با شبکه Bbc دیدم. اما منظور تو را از چرت و پرت نمی فهمم. یک دوستشون تو هتا بوده. این ۳ نفر می گن بریم بگردیم و قرار بوده برگردند هتل. که در مرز ایران گرفته می شن.
  چه جاسوسی بودن که همون لب مرد گرفته شدن؟ تو اون کوهها چکار میشه کرد؟ اونها حتی زبان فارسی نمی دونستن. ۳ نفر که زبون نمی دونستن چطور می تونن جاسوسی کنن؟

 11. سید مجیب می‌گوید :

  من میگم، اصلا کاری ندارم جاسوس یا بی جاسوس بودن 😀
  من صحبتم اینه که وارد ایران شدن، غیر قانونی، باید حواسشونو جمع میکردن وارد نمی شدند، حالا که شدن، باید مجازاتشو ببینن.

 12. نسیم پریشان می‌گوید :

  تو زمونه ای زندگی می کنیم که به همه چی شک داریم . . .به هر حرفی . . . موندیم این وسط کی راست می گه کی دروغ . . . به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد اینم از کرامات دولت کریمه

  اما گاهی البته گاهی من به این خارجی ها حق می دم ازمون بترسن… که اگه کمپین راه انداختیم هر طور بخوان رفتار کنن

  این روزها اسلام اینطوری به نظر می آد دولت اسلامی این طور به نظر می آد که هر کسی مثل ما فکر کنه خوبه و هر کسی که مثل ما فکر نمی کنه دیگه حتی نباید زندگی کنه همینه که شعار مرده باد و زنده باد سر می دیم . . . حتی نسبت به خودی

  پس اگه راه افتادین و رفتین عواقبش پای خودتون

 13. زادچهر می‌گوید :

  برین قطب!

 14. سیب‌های خوردنی می‌گوید :

  سلام
  از بس ما تو دنیا قدرتمندیم، جرات نگه داشتن دوتا متجاوز رو هم نداریم. مگه همون انگلیسی‌ها نبودند؟ که بعد از تحدید بلر به ۲۴ ساعت نکشید که با کت و شلوار فرستادیمشون خونه؟

 15. تینا می‌گوید :

  سلام
  ممنون از حضورتون.
  از اونجایی که کلا در جریانات سیاسی نیستم در مورد پستتون نمی تونم نظر بذارم.
  موفق باشید.

 16. داش ممد می‌گوید :

  سید اپم

 17. سعیده می‌گوید :

  خسته ام از سیاست
  خسته

 18. مهدی می‌گوید :

  وقتی طرف قدرتمندان یه کشور هر کاری بکنند برای حفظ موقعیتشون کم کم دجار بحران بی اعتمادی می شن و اونوقت هرکاری اونا بکنند میشه بد و هرکاری اونور آبی ها بکنند میشه خوب
  هرکس که اونها ازش حمایت کنند ولو به ظاهر میشه بد و هرکس بیگانه ازش حمایت کنه میشه خوب
  این نتیجه ی مشخص تفرعونه

 19. تارا می‌گوید :

  سلام
  قانون میگه اینا باید مجازات بشن اگه آزادشون کردن شاید نمیخوان بهونه دستشون بدن و جو سیاسی علیه ایران رو بدتر از این نکنن یا حسن نیتشون رو نشون بدن یا نمی دونم بالخره یه مصلحتی هست که نگهشون نمیدارن و الا جرم جرمه و باید طبق قانون باهاش عمل بشه

 20. صابر می‌گوید :

  به خدا ثواب داره آپ کنی

 21. نادی می‌گوید :

  هنوز داری حرص این دو رو می زنی؟
  یک حرص جدید بزار:))))

 22. زادچهر می‌گوید :

  وقتی شورش را در می آورید و آپ نمی کنید! این جمله در خصوص بلاگ شما بود و دوستتان افتاب پاییزی!(شکلکه عصبانی)

  بی نظیر باشید.

 23. سید مجیب می‌گوید :

  ممنونم از این همه نظر لطفتون
  البته حسین هم همین حس رو حتما داره
  :-)

 24. آسو می‌گوید :

  سلام جان برادر با زحمتها چه میکنی
  مشکلت حل شد
  ایشالا درست میشه

 25. حسین می‌گوید :

  و سید می رود
  من می مانم و دلتنگی برای رفیق هرگز ندیده
  سلام سید

 26. آسو می‌گوید :

  شدیدا به دعا نیاز مند شده ام لطفا مرا فراموش نکنید بد جوری گیر کردم

گذاشتن یک پاسخ